دوشنبه10182021

Last updateیکشنبه, 16 فوریه 2014 6pm

Back برگه نخست دانستنی ها شرکت های برتر انتشار لیست معتبرترین شرکت های جهان

انتشار لیست معتبرترین شرکت های جهان

 

Reputation Institute، یک شرکت مشاوره جهانی خصوصی که در نیویورک قرار دارد، اعلام نمود که یک همبستگی و ارتباط قدرتمند بین شهرت یک شرکت و تمایل مشتریان برای توصیه برند مورد نظر به سایر افراد برای خرید محصولات آن وجود دارد. برای کمپانی هایی که دارای شهرت بسیار زیادی هستند، حدود ۵۵ درصد از مشتریان اعلام کرده اند که قطعا محصولات این شرکت ها را خریداری می کنند و ۵۰ درصد از آنها حاضرند تا محصولات شرکت مورد نظر را به سایرین پیشنهاد دهند.

در مورد کمپانی هایی با شهرت ضعیف تر، این درصد به حدود ۳۱ درصد برای خرید محصولات و ۲۸ درصد برای توصیه محصولات کاهش می یابد.

ایجاد یک شهرت بی نظیر و عالی برای شرکتی که می خواهد در سطح دنیا گستردگی و شهرت فراوانی داشته باشد کار آسانی نیست و قطعا ۱۰۰ شرکت برتر در این زمینه با استفاده از تجربه و قدرت خود این شهرت را بخوبی کسب کرده اند و فعالیت های خود را در کشورها و مناطق مختلف دنیا گسترش داده اند. گسترش فعالیت آنها در بازارهای مختلف باعث شده تا بزینس و کسب و کار آنها رونق فراوانی داشته و طبیعتا همه آنها طرفداران خاص خود را دارند.

Reputation Institute اخیرا نام ۱۰۰ کمپانی که با استفاده از کسب و کار خود نام های بین المللی قدرتمندی را برای خود دست و پا کرده اند، منتشر نموده است. این شرکت با دعوت از ۵۵.۰۰۰ مشتری از ۱۵ بازار مختلف و مشارکت آنها در یک تحقیق جامع، نام ۱۰۰ شرکت از معتبرترین کمپانی های دنیا را منتشر نمود. همگی این شرکت ها، شرکت هایی با کسب و کار بین المللی و با حضوری جهانی در بازارها می باشند.

در این تحقیق ابعاد مختلف و عملکرد شرکت در بخش های مختلف مورد بررسی قرار گرفته است که از جمله آن می توان به محل کار، حکومت، شهروندی، عملکرد مالی، رهبری، محصولات، سرویس ها و نوآوری اشاره نمود.

در ادامه با لیست ۱۰۰ شرکت برتر در این زمینه آشنا می شوید. شرکت هایی که از آنها با نام معتبرترین شرکت های جهان یاد می شود. هر کدام از این شرکت ها دارای یک رتبه با نام ۲۰۱۳ Global RepTrak™ Pulse هستند که عددی بین ۰ و ۱۰۰ می باشد و در واقع میانگین احساسات مردم در مورد آن برند را نشان می دهد. این امتیاز نشان دهنده ۴ موضوع مهم می باشد، اعتماد، عزت و احترام، تحسین و احساس خوب در مورد شرکت مورد نظر. لیست سال ۲۰۱۳ را ببینید. نظر شما در مورد آن چیست؟

 

 

~ forbes | پی سی وار

 

آمار بازدید تارنما

نمایش تعداد مطالب
1360437

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

G+